Bu maili düzgün görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

                                                           
ÇMD e-BÜLTEN
Nisan 2019
 

Başkandan Mesaj!

Merhaba, Çağrı Merkezleri Derneği yeni dönem Yönetim Kurulu Başkanı olarak bu sayımızda sizlerle ilk defa buluşmaktan büyük mutluluk duyuyorum.

Daha Fazla Oku
 

Çağrı Merkezleri Derneği’nin Yeni Dönem Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü Oldu

Çağrı Merkezleri Derneği, gerçekleştirdiği Olağan Genel Kurul Toplantısında yeni dönemde görev yapacak Yönetim Kurulu Başkanı ile birlikte Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu Üyelerini de belirlendi.

Daha Fazla Oku
 

ÇMD 5. Dönem Yönetim Kurulu İlk Toplantısını Gerçekleştirdi

12 Şubat 2019 tarihinde gerçekleştirdiğimiz Olağan Genel Kurul’umuzda yapılan seçimle göreve gelen ÇMD 5. Dönem Yönetim Kurulu ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Daha Fazla Oku
 

ÇMD 5. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Belli Oldu

ÇMD Yönetim Kurulu, 7 Mart tarihinde gerçekleştirdiği ilk Yönetim Kurulu Toplantısında, kendi içerisinde yaptığı bir oylama ile 5. Dönem Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarını belirledi.

Daha Fazla Oku
 

Vestel'in Mükemmellik Yolculuğu Devam Ediyor

Çağrı Merkezleri Derneği tarafından ISO 18295-1 Müşteri İletişim Merkezleri Standardı kapsamında verilen ilk belgeyi Vestel Çağrı Merkezi aldı

Daha Fazla Oku
 
 

Vestel Müşteri Hizmetleri "Farkındayız" Dedi!

2 Nisan Dünya Otizm Farkındalık Günü’nde Vestel, otizme dikkat çekmek ve bu konudaki farkındalığı artırmak adına otizme mavi ışık yaktı.

Daha Fazla Oku
 

Tempo Çağrı Merkezi Lokasyonlarına Önemli Ziyaret

Şanlıurfa Karaköprü Belediye Başkanı Sn. Metin Badilli, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Sait Ağan ile Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkan Yardımcıları Mesut Erdurak, Halil Barut ve Meclis Üye Adayları, Tempo Çağrı Merkezi’nin Şanlıurfa’daki iki farklı operasyon merkezini ziyaret ettiler.

Daha Fazla Oku
 

Net Call Center'dan Önemli Sosyal Sorumluluk Projesi

Netcc Ailesi, sosyal sorumluluk projelerinde ve gönüllülük çalışmalarında birçok önemli çalışmaların altına imzasını atıyor.

Daha Fazla Oku
 

Competence Call Center, Yeditepe Üniversitesi Kariyer Festivalinde Gençlerle Bir Araya Geldi

Competence Call Center, Yeditepe Üniversitesi Kariyer festivalinde gençlerle buluşarak çağrı merkezi dinamikleri ve kariyer fırsatları hakkında öğrencileri bilgilendirdi.

Daha Fazla Oku
 

Tempo Çağrı Merkezi Çalışanlarından Kök Hücre Bağışı

Tempo Çağrı Merkezi'nin Afyonkarahisar lokasyonu çalışanları, 3.5 yaşında kan kanserinin çok özel bir türü ile mücadele eden Öykü Arin Yazıcı için kök hücre bağışında bulundu.

Daha Fazla Oku
 

Vestel City'de Süslü Kadınlar Bisiklet Turu!

Dünya Kadınlar Günü vesilesi ile Vestel City’de “Demli Sohbetler” seminerler dizisinin dokuzuncusunda, 6 Mart Çarşamba günü, ilham dolu ve cesaret verici hikayesiyle Sema Gür Vestel'in konuğu oldu.

Daha Fazla Oku
 

Tempo Çağrı Merkezi, Müşteri Deneyimi Yönetiminde Asseco ile Stratejik İşbirliğine İmza Attı

Müşteri Hizmetleri ve Tele-Satış alanlarındaki yenilikçi yaklaşımlarıyla dikkat çeken Tempo Çağrı Merkezi, çağrı merkezi altyapısında Asseco’nun 25+ yıllık sektör deneyimine güvendi.

Daha Fazla Oku
 

Vestel Müşteri Hizmetleri Müşteri Memnuniyetinde Yine Birinci!

Vestel Müşteri Hizmetleri, 08 Mart 2019’da Türkiye’nin en yüksek müşteri memnuniyeti sağlayan markalarının belirlendiği ŞikayetVar A.C.E Awards 2019’da yarıştığı Beyaz Eşya, Elektronik ve Akıllı Telefon kategorilerinde “Diamond” ödülün sahibi oldu.

Daha Fazla Oku
 

22 Tempo Çalışanı, 100 Öğrenciye Mutluluk Dağıttı

Tempo Şanlıurfa çalışanları, Eyyubiye Reşit Kemal Karaçizmeli Anaokulu’nu ziyaret ederek çocuklarla muhteşem bir gün geçirdiler. “Çocuklar geleceğimizdir” sloganıyla TempoClub, etkinlikleriyle çocuklara mutluluk dağıtmaya devam edecek.

Daha Fazla Oku
 

Vodafone Dijitalleşme Sırlarını Dijital İş Ortağım Programı’nda KOBİ’lerle Paylaştı

Vodafone'un "Dijital İş Ortağım" program serisi, "KOBİ'lerimiz İçin Uçtan Uca İletişim Çözümleriyle Dijitalleşme" başlığı ile Sportive Genel Müdürü Zeynep Selgur'un katılımıyla devam etti.

Daha Fazla Oku
 

Vodafone Tüm Dünyada Aile İçi Şiddete Karşı Harekete Geçti

Vodafone, tüm dünyada toplumsal ve ekonomik gelişimi olumsuz etkileyen aile içi şiddete karşı harekete geçti. Şirket, Türkiye dahil faaliyet gösterdiği tüm ülkelerde aile içi şiddetten etkilenen çalışanlarını desteklemek üzere Aile İçi Şiddet Prosedürü yayınladı.

Daha Fazla Oku
 

Callart Çağrı Merkezi'nden 3 Çalışanına Vespa Motosiklet!

Callart Çağrı Merkezi her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük performans ödüllerine devam ediyor.

Daha Fazla Oku
 

Callart 2019 Yılında Engelli Personel İstihdamına Katkı Sağlıyor

Callart Çağrı Merkezi 2019 yılına engelli istihdamı hedefiyle başladı. Bu hedef doğrultusunda ilk iş birliğini İBHAYD (İnflamatuvar Bağırsak Hastalıkları Dayanışma ve Yardımlaşma Derneği) ile yaptı. İzmir’de faaliyet gösteren diğer engelli dernekleri ile işbirliği için görüşmeleri sürdürüyorlar.

Daha Fazla Oku
 

2019’da CRM Alanında Neler Değişecek?

Yapay zeka ve makine öğrenimi gibi teknolojiler CRM alanında da büyük değişimler yaratırken, yapılan araştırmalar dijital dönüşüm süreçlerinde dikkat edilmesi gereken konular hakkında firmalara önemli ipuçları veriyor.

Daha Fazla Oku
 

Atos Müşteri Hizmetleri Aktivite Dolu Bir Ayı Geride Bıraktı

ATOS Müşteri Hizmetleri, 3 Ocak tarihinde gerçekleştirdiği lansman ile duyurduğu, Çalışan Motivasyonel Etkinlikler programı olan MOTİVATOS kapsamında dolu dolu geçen bir ayı geride bıraktı.

Daha Fazla Oku
 

Teleperformance Türkiye Yeni Lokasyonlar Açacak

İstanbul, Uşak, Trabzon, Antalya ve Balıkesir'deki lokasyonlarıyla faaliyetlerini sürdüren Teleperformance Türkiye, yeni lokasyonlar açmayı hedefliyor.

Daha Fazla Oku
 

Teleperformance Global CX Araştırması 2018: Havacılık

Teleperformance CX Lab tarafından gerçekleştirilen 2018 Global CX Araştırması, havacılık sektöründeki dönüşümü ve değişen müşteri algısının güncel bir resmini çiziyor.

Daha Fazla Oku
 

Atos Müşteri Hizmetleri'nden Yeni Çalışan Motivasyon Programı

ATOS Müşteri Hizmetleri A.Ş. 3 Ocak tarihinde eş zamanlı olarak düzenlediği lansman ile tüm lokasyonlarında 2019 Çalışan Motivasyon Programı “MOTİVATOS” u duyurdu.

Daha Fazla Oku
 

Atos Müşteri Hizmetleri Çalışanları Yeni Yılı Coşkuyla Kutladı

Atos Müşteri Hizmetleri A.Ş. Çağrı Merkezi çalışanlarına yönelik düzenlediği aktiviteler ile lokasyonlarında yeni yılı coşkuyla karşılad

Daha Fazla Oku
 

Comdata Türkiye Genel Müdürü Görevine Yasin Uslu Atandı

Müşteri deneyimi ve süreç yönetimi hizmetlerinin dünya genelindeki en önemli çözüm ortaklarından Comdata Group’un Türkiye’deki faaliyetlerini 1 Ocak itibariyle Yasin Uslu yönetecek.

Daha Fazla Oku
 
Geri bildirimlerinizi info@cagrimerkezleridernegi.org adresine e-posta göndermenizi rica ederiz.