Bu maili düzgün görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

                                                           
ÇMD e-BÜLTEN
Ocak 2020
 

Başkandan Mesaj!

Merhaba, 2020 yılının bu ilk sayısında, sizlere öncelikle sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl diliyorum.

Daha Fazla Oku
 

İç Denetimimizi Başarıyla Gerçekleştirdik

Derneğimizin 2018 yılına ilişkin faaliyetlerinin tüzük hükümlerine uygunluğunu iç denetimimizi yaparak gerçekleştirdik.

Daha Fazla Oku
 

Yönetim Kurulumuz 2019 Yılının Son Toplantısında Bir Araya Geldi

Yönetim Kurulu Üyelerimiz, bu yılın son Yönetim Kurulu Toplantısı için 19 Aralık tarihinde bir araya geldiler.

Daha Fazla Oku
 

Aksigorta Derneğimiz Yeni Üyesi Oldu!

Aksigorta üyelerimiz arasına katıldı!

Daha Fazla Oku
 

2019 Geleneksel Çağrı Merkezi Zirvesi, Sektörün Profesyonellerini Buluşturdu

“Yeni Duyumuz Deneyim mi?” temasıyla 28 Kasım’da, Wyndham Grand İstanbul Levent Otel’de gerçekleşen 2019 ÇMD Geleneksel Çağrı Merkezi Zirvesi, çağrı merkezi sektörünün üst düzey yöneticilerini ve fikir önderlerini bir araya getirdi.

Daha Fazla Oku
 

Tepe Çağrı Merkezi, Müşteri Hizmetlerindeki Kalitesini Çağrı Merkezleri Derneği ile Üçüncü Kez Tescilledi

Tepe Çağrı Merkezi, Çağrı Merkezleri Derneği aracılığıyla verilen ve Avrupa Birliği standartlarında hizmet sunduğunu belgeleyen EN15838:2009 Müşteri İletişim Merkezleri Hizmet Sertifikasını, üçüncü kez başarılı olarak almaya hak kazandı.

Daha Fazla Oku
 

İBB Halkla İlişkiler Müdürü Olarak Atanan Fulya Solmaz'ı Ziyaret Ettik

Dernek olarak 2017 yılından beri üyelerimiz arasında yer alan İBB Alo 153 Çağrı Merkezi’ni, İstanbul Halkalı’da bulunan operasyon merkezinde ziyaret ederek, Halkla İlişkiler Müdürü olarak atanan Fulya Solmaz’a yeni görevi için başarı dileklerimizi ilettik.

Daha Fazla Oku
 

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanlığı’nı Ziyaret Ettik

Yönetim Kurulu Başkanımız Rengin Ağılönü, Başkan Yardımcılarımızdan Çağatay Aynur ve Genel Sekreterimiz Demet Koçkal’dan oluşan temsil heyetimiz, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu Başkanı Ömer Abdullah Karagözoğlu ve Başkan Yardımcısı Aysel Kandemir’i Ankara’da ziyaret etti.

Daha Fazla Oku
 

Dernek Olarak T.C. Ticaret Bakanlığı, Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü’nü Ziyaret Ettik

Telefon aracılığı ile yapılan dolandırıcılık vakaları hem vatandaşı hem de sektörümüzü zor durumda bırakan en önemli sorunlarımızdan biri olmaya devam ediyor. Bu noktada işbirliği yapabileceğimiz önemli kamu kurumlarından biri de Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü olmakta.

Daha Fazla Oku
 

T.C. Ticaret Bakanlığı, İç Ticaret Genel Müdürlüğü Ziyaretimiz

Yönetim Kurulu Başkanımız Rengin Ağılönü, Başkan Yardımcılarımızdan Çağatay Aynur, Eniz Akdağ ve Genel Sekreterimiz Demet Koçkal’dan oluşan temsil heyetimiz, İç Ticaret Genel Müdürü Adnan Yankın ve Genel Müdür Yardımcısı Adem Başar’ı, Ankara’da ziyaret ettiler.

Daha Fazla Oku
 

T.C. Aile, Çalışma ve Sosyal Politikalar Bakanlığı, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü’nü Ziyaret Ettik

Geçtiğimiz yıl göreve gelen Genel Müdür Sedat Yenidünya’yı ve Genel Müdür Yardımcısı Burhanettin Kurt’u Ankara’da makamlarında ziyaret ettik.

Daha Fazla Oku
 

Yönetim Kurulu Başkanımız Rengin Ağılönü, 15. Çağrı Merkezi Günleri’nin Açılış Konuşmasını Gerçekleştirdi

Bu yıl 15. kez gerçekleşen Türkiye Çağrı Merkezi Günleri’nin açılış konuşmasını, derneğimizin Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü gerçekleştirdi.

Daha Fazla Oku
 

Üye Toplantımızı 23 Ekim Tarihinde Gerçekleştirdik

53 üye kurumdan 140 temsilcinin davetli olduğu üye toplantımıza, aramıza son katılan üye firmamız olan ve toplantımızda yer alan Kale Kilit firmasının temsilcilerine “ hoş geldiniz “ diyerek başladık.

Daha Fazla Oku
 
 

Erişim Müşteri Hizmetleri'nde Maketler Yarıştı!

Erişim Müşteri Hizmetleri’nde ekipler arası Maket Yarışması düzenlendi. Tüm birimlerden ekipler kendilerine verilen malzemeler ile en iyi maketi yapmak için birbiriyle yarıştı.

Daha Fazla Oku
 

Webhelp Stratejik Gelişiminin Bir Sonraki Aşamasını Yepyeni Bir Vizyon, Marka ve İmza ile Kutluyor!

Müşteri deneyimi ve iş çözümlerinde Avrupa lideri olan Webhelp, “işimize insani bir dokunuş katmak” olarak tanımlanan vizyonunu, yepyeni bir marka kimliği ve imza ile tüm dünyada duyurdu.

Daha Fazla Oku
 

Callart'tan Cem Yılmaz'ın Diamond Elite Platinum Plus Gösterisine İki Bilet

Callart Çağrı Merkezi, sosyal medya üzerinden düzenlediği bir yarışmayla 2 kişiye, Cem Yılmaz'ın Diamond Elite Platinum Plus gösterisine bilet hediye etti.

Daha Fazla Oku
 

CMC Turkey, Sokaktaki Küçük Dostlarımızın Yanında

CMC Turkey, dört ayaklı dostlarımızı unutmadı.

Daha Fazla Oku
 

Vodafone Ve Türkiye İş Bankası Tarımda Dijitalleşme İçin Güçlerini Birleştirdi

Vodafone ve Türkiye İş Bankası Dijital Tarım Projesi'ni başlattı. Vodafone'un teknolojideki gücünü Türkiye İş Bankası'nın finansman gücüyle birleştiren işbirliği kapsamında çiftçiler, Vodafone'un sunduğu Dijital Tarım İstasyonu'na Türkiye İş Bankası'nın tarım kredisiyle sahip olabilecek.

Daha Fazla Oku
 

Erişim Ekipleri Piknikte

Erişim Müşteri Hizmetleri çalışanları Ağustos ve Eylül ayları boyunca gerçekleştirilen piknik etkinliklerinde bir araya geldi.

Daha Fazla Oku
 

Vodafone, İşletmelerin Dijitalleşmesi İçin Şehir Şehir Gezecek

Vodafone, işletmelere yönelik sunduğu en yeni dijital teknoloji çözümlerini tanıtmak üzere Türkiye'yi dolaşacak. #dijitalleşmeyolunda toplam 12 şehri gezecek olan Vodafone Dijitalleşme Tırı, turuna 30 Eylül'de Adana'dan başlayacak.

Daha Fazla Oku
 

Davey Awards’tan Erişim’e Gümüş Ödül

Erişim Müşteri Hizmetleri genç, dinamik, özgün ve deneyimli kimliğini yansıtması için Nisan 2019'da yenilediği www.iserisim.com.tr kurumsal sitesi ile Uluslararası Görsel Sanatlar Akademisi (IAVA) tarafından ABD’de düzenlenen Davey Awards 2019’ta Gümüş Ödül kazandı.

Daha Fazla Oku
 

Callart'tan LÖSEV'e Destek

Callart Çağrı Merkezi, 2-8 Kasım Lösemili Çocuklar Haftası’nda, bu konuyla ilgili farkındalığı arttırmak ve Lösemili çocuklara bir nebze destek olabilmek adına LÖSEV ailesine kapıların açtık.

Daha Fazla Oku
 

Erişim Müşteri Hizmetleri'ne Bir Ödül Daha

Erişim Müşteri Hizmetleri, 6 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilen Türkiye Çağrı Merkezi Ödülleri kapsamında ‘En İyi Performans Gelişimi’ kategorisinde En Övgüye Değer Ödülünü kazandı.

Daha Fazla Oku
 

CMC Turkey, 215 Çocuğun Hayatına Dokundu

Tüvana Okuma İstekli Çocuk Eğitim Vakfı adına bağış toplayan CMC, 22 çalışanıyla maratonda yer aldı

Daha Fazla Oku
 

İBB'nin Yeni Halkla İlişkiler Müdürü " Çağrı Merkezi Yöneticilerinden Fulya Solmaz" Oldu

İBB Halkla İlişkiler Müdürlüğü’ne kurum içerisinde yöneticilik dahil çeşitli kademelerde görev alan Fulya Solmaz getirildi.

Daha Fazla Oku
 

Erişim İstanbul Maratonu’nda Lösev İçin Koştu

Erişim Müşteri Hizmetleri, bu yıl 41.si düzenlenen İstanbul Maratonu’nda LÖSEV için koştu. Dünyanın kıtalararası koşulan tek maratonu olan İstanbul Maratonu’nda Erişim Müşteri Hizmetleri ‘Koşar Adım LÖSEV’ diyerek LÖSEV’e destek oldu.

Daha Fazla Oku
 

Tempo’ya İnovasyon Yönetimi Ödülü!

Su ve Teknoloji Derneği (SUTEK) tarafından düzenlenen 6. Ulusal Su ve Çevre Ödülleri Töreni’nde, Tempo ’İnovasyon Yönetimi ve Lider’ ödülünün sahibi oldu.

Daha Fazla Oku
 

CMC, Vanlı Çocukları Müzeye Götürdü

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden CMC Turkey, Sosyal Sorumluluk Kulübü ile pek çok hayata dokunuyor. Daha önce öğrenciler, sokak hayvanları adına kampanyalar yapan, kan bağışında bulunan şirket bu kez hiç köy dışına çıkmamış 34 çocukla Van Müzesi’ni gezdi.

Daha Fazla Oku
 

Yapay Zeka ve Chatbot Çözümleri ile Çağrı Merkezlerine Katma Değer Sağlıyor

Çağrı merkezlerine katma değer sağlamayan ses, chat, mail, sosyal medya, video gibi tüm etkileşimlerin maliyetleri ciddi olarak artırırken, yapay zeka ve chatbot çözümleri maliyet yükünü kaldırıp, kesintisiz müşteri deneyimine katkı sağlıyor.

Daha Fazla Oku
 

Atos, “Satış ve Müşteri Hizmetleri”nde Stevie Ödülleri’nin Sahibi Oldu

Dijital dönüşümün küresel liderlerinden Atos, dünyanın en prestijli ödülleri arasında yer alan “Uluslararası Stevie Ödülleri”nde, Satış ve Müşteri Hizmetleri alanlarında iki önemli başarıya imza attı.

Daha Fazla Oku
 

“Webhelp - Renault Diyalog Dünya Şampiyonu!”

Renault MAİS ve Webhelp işbirliği ile hayata geçirilen Renault Diyalog, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu Contact Center World’un “2019 Top Ranking Performers” dünya finallerinden birincilikle döndü.

Daha Fazla Oku
 

Erişim, 'En İyi Dış Kaynak Ortaklığı' Dalında Dünya Üçüncüsü!

4-6 Aralık tarihleri arasında Barselona’da bu yıl 14’üncüsü düzenlenen Contact Center World finallerinde "En İyi Dış Kaynak Ortaklığı" kategorisinde Erişim Müşteri Hizmetleri, Türkiye İş Bankası ile birlikte dünya üçüncüsü olarak Bronz Madalya kazandı.

Daha Fazla Oku
 
Geri bildirimlerinizi info@cagrimerkezleridernegi.org adresine e-posta göndermenizi rica ederiz.