Bu maili düzgün görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

                                                           
ÇMD e-BÜLTEN
Mart 2020
 

Başkandan Mesaj

Koronavirüs salgını nedeniyle yaşadığımız bu zorlu süreçte, Çağrı Merkezleri Derneği olarak biz de tüm üyelerimizle birlikte, gerekli tedbirleri alarak görevi başında olan iş alanlarından biriyiz.

Daha Fazla Oku
 

Birlikte Başaracağız

Koronavirüs salgını nedeniyle yaşadığımız bu zorlu süreçte, Çağrı Merkezleri Derneği olarak biz de tüm üyelerimizle birlikte, gerekli tedbirleri alarak görevi başında olan iş alanlarından biriyiz.

Daha Fazla Oku
 

Çağrı merkezi sektörünün sağladığı istihdam 115 bin kişiye ulaştı

Çağrı Merkezleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Rengin Ağılönü, çağrı merkezi sektörünün pazar büyüklüğünün ise, önceki yıla göre yüzde 21 büyüme ile 7,5 milyar TL’ye ulaştığını açıkladı.

Daha Fazla Oku
 

Yataş Derneğimizin Yeni Üyesi Oldu!

Yataş Derneğimizin Yeni Üyesi Oldu!

Daha Fazla Oku
 

Ceyber Derneğimiz Yeni Üyesi Oldu!

2016 yılından bu yana ‘’Mutlu Çalışan, Mutlu Müşteri’’ sloganı ile gelişimci ve yenilikçi vizyonunu sürdürülebilir adımlarla ileriye taşıyan kurumsal müşterilerine İzmir'de, eğitimden e-ticarete farklı sektörlerde hizmet veren Ceyber, derneğimizin yeni üyesi oldu.

Daha Fazla Oku
 

Yönetim Kurulumuz 5 Şubat Tarihinde Toplandı

Yönetim Kurulu Üyelerimiz, Turkcell Global Bilgi’nin ev sahipliğinde gerçekleşen toplantıda bir araya geldi.

Daha Fazla Oku
 

Çağrı Merkezleri Derneği, Turkcell Global Bilgi’nin Çağrı Merkezindeki Hizmet Kalitesini, EN15838 Müşteri İletişim Merkezi Hizmet Standardı ile Üçüncü Kez Tescilledi

Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezindeki stratejiyi, süreçleri, çalışan memnuniyeti, altyapı ve sağladığı müşteri memnuniyeti süreçlerini kapsayan denetimleri başarıyla tamamlayarak, Çağrı Merkezleri Derneği tarafından verilen ‘EN15838 Müşteri İletişim Merkezleri Hizmet Standardı” sertifikasını üçüncü kez almaya hak kazandı.

Daha Fazla Oku
 

Erişim Müşteri Hizmetleri’nin Servis Kalitesi, Çağrı Merkezleri Derneği Tarafından Tescillendi

Erişim Müşteri Hizmetleri’nin servis kalitesi, Çağrı Merkezleri Derneği tarafından tescillendi ve ISO 18295-1 Standardı ile belgelendirildi.

Daha Fazla Oku
 
 

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beyaz Masa Alo 153 Çağrı Merkezi'ni Ziyaret Etti

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, mesleki yeterlilik eğitim programını başarıyla tamamlayan Beyaz Masa çalışanlarına törenle sertifikalarını verdi.

Daha Fazla Oku
 

Callart Çalışanlarından İç Isıtan Yardım Organizasyonu

Inbound, Outbound, Satış, Pazarlama, Dijital Satış ve Lojistik gibi birçok alanda kurumsal müşterilerine alternatif çözümler sunan Callart Rehberlik ve Müşteri Hizmetlerinden 12-18 Aralık Yerli Malı ve Yoksullara Yardım Haftası kapsamında dikkat çeken bir farkındalık projesi.

Daha Fazla Oku
 

CPP Group Türkiye, PSM AWARDS 2019 “En İyi Güvenlik Çözümü” Kategorisinde Ödülünü Aldı

CPP Group Türkiye, “Cyber Care“ ürünü ile, Ödeme Sistemleri dünyasının Oscarları olarak nitelendirilen ve sektördeki en inovatif şirketlerin ödüllendirildiği PSM Awards ile 2019 yılının “En İyi Güvenlik Çözümü” kategorisinde ödüle layık görüldü.

Daha Fazla Oku
 

CMC Okuma Ağacı’nın Tohumlarını Malatya’da Attı

Türkiye’nin en büyük dış kaynak sağlayıcı şirketlerinden CMC Turkey, kurumsal sosyal sorumluluk çalışmalarına müşterilerini de dahil ederek yarattığı faydayı artırıyor. Yeni yıl hediyesi olarak müşterileri adına K12 Vakfı’nın ‘Okuma Ağacı Kampanyası’na destek olan CMC, en büyük lokasyonu olan Malatya Yazıhan’da 10 ilkokula kitap seti dağıttı.

Daha Fazla Oku
 

Callart Çağrı Merkezi’nde Patlamış Mısır Günü

Daha Fazla Oku
 

Callart Yöneticilerinden Çalışanlarına Taze Meyve Suyu İkramı

Callart Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri yöneticileri; bu soğuk günlerde, çalışanlarına vitamin depolamaları için taze sıkılmış meyve suyu dağıttı.

Daha Fazla Oku
 

Çalışma ve Oturma İzni Süreçlerinde Uçtan Uca Çözüm

Teleperformance Türkiye’de 400’ün üzerinde Almanca hizmet veren çalışan bulunuyor.

Daha Fazla Oku
 

Teleperformance Türkiye İstikrarlı Büyümesine Devam Ediyor

Dünyanın en büyük dış kaynak iş hizmetleri sağlayıcısı Teleperformance, 2019 yılında yüzde 60’ın üzerinde büyüyerek büyük bir başarıya imza attı.

Daha Fazla Oku
 

Master Cake of Callart

Özel günleri çalışanlarıyla eğlenceye dönüştüren Callart Çağrı Merkezi; 28 Ocak Çikolatalı Kek Günü’nü, Master Cake of Callart yarışması yaparak kutladı.

Daha Fazla Oku
 

Lufthansa Müşterileriyle Birlikte Değişiyor!

Lufthansa InTouch Çağrı Merkezi ve Müşteri Hizmetlerinin geleneksel bir etkinlik serisi haline gelen InstaTouch’i 2019 yılında son durağı olan İstanbul’da noktaladı.

Daha Fazla Oku
 

Callart Sokakta Yaşayan Minik Dostlarımızı Unutmadı

Callart Çağrı Merkezi, soğuk günlerde minik dostlarımızı da unutmadı.

Daha Fazla Oku
 

Comdata; T.C. Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Tarafından Ar-Ge Merkezi Olarak Onaylandı

İş süreçleri dışkaynak alanında, kendi sektöründe lider 80’in üzerinde markaya müşteri deneyimi ürün ve hizmetleri sunan Comdata, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından Ar-Ge merkezi olarak onaylandı.

Daha Fazla Oku
 

Net Call Center'dan Çikolatalı Kek Gününe Özel Etkinlik

Net Call Center, çikolatalı kek gününü çalışanlarıyla birlikte adına yakışır bir şekilde kutladı. 500'den fazla çikolatalı kek ile mutluluk katlandı.

Daha Fazla Oku
 

Comdata’da Üst Düzey Atama Gerçekleşti

İş süreçleri dışkaynak alanında, kendi sektöründe lider 80’in üzerinde markaya müşteri deneyimi ürün ve hizmetleri sunan Comdata’da operasyon yönetiminde üst düzey atama gerçekleşti.

Daha Fazla Oku
 

AssisTT ile Ondokuz Mayıs Üniversitesi İş Birliği Protokolü İmzaladı

AssisTT Çağrı Merkezi, sektörünün önde gelen firmalarından biri olarak bir ilki gerçekleştirerek hayata geçirdiği “Çağrı Merkezi Okulu”nda geleceğin çağrı merkezi uzmanlarını yetiştirmek amacıyla Ondokuz Mayıs Üniversitesi ile istihdama yönelik iş birliği protokolü imzaladı.

Daha Fazla Oku
 

Callart'tan Sevgililer Gününde Sıcak Çikolata Sürprizi

Callart Rehberlik ve Müşteri Hizmetleri, 14 Şubat Sevgililer Günü'nü sürpriz bir şekilde kutladı

Daha Fazla Oku
 

“Yarını Kodlayan” Denizlili Öğrenciler, Alzheimer Hastaları İçin Akıllı Kapı Tasarladı

Türkiye Vodafone Vakfı ve Habitat Derneği'nin 4 yıldır sürdürdüğü "Yarını Kodlayanlar" projesinin katılımcılarından Denizlili Alper Arda İpek ve Alperen Cebe, mezun oldukları okulda düzenlenen Yarını Kodlayanlar Eğitimi'ne bu kez "konuk eğitmen" olarak katıldı

Daha Fazla Oku
 

Assistt Tüm Dünyada “Great Place To Work Certified” Şirketi Olarak Anılacak

Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT, Great Place to Work Türkiye Enstitüsü tarafından yapılan çalışma sonucunda “Great Place to Work 2020 (Harika bir işyeri)” Sertifikası almaya hak kazandı.

Daha Fazla Oku
 

Yataş Grup’a “Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri”nden İki Ödül Birden

Yataş Grup, sikayetvar.com tarafından hazırlanan Müşteri Deneyimi Endeksi’nde göre belirlenen Mükemmel Müşteri Memnuniyeti Başarı Ödülleri’nde Enza Home ve Yataş Bedding markalarıyla iki ödüle birden layık görüldü.

Daha Fazla Oku
 

Erişim’in Eskişehir Hizmet Noktası Renklendi!

Erişim Müşteri Hizmetleri, Eskişehir hizmet noktasını yeniledi.

Daha Fazla Oku
 

Vodafone Müşteri Hizmetleri'ne Stevie'de 3 Ödül Birden

Vodafone Türkiye, dünyanın en prestijli ödül programlarından 14. Stevie Satış ve Müşteri Hizmetleri Ödülleri’nden toplam 3 ödülle döndü. Vodafone Türkiye, Müşteri Hizmetleri’ndeki başarılı uygulamalarıyla “Müşteri Hizmetlerinde İnovasyon”, “Müşteri Hizmetlerinde En İyi Teknoloji Kullanımı ” ve “Yılın Müşteri Hizmetleri” kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Daha Fazla Oku
 
Geri bildirimlerinizi info@cagrimerkezleridernegi.org adresine e-posta göndermenizi rica ederiz.