Bu maili düzgün görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

                                                           
ÇMD e-BÜLTEN
Haziran 2020
 

Başkandan Mesaj

Merhaba, Covid-19 salgını henüz etkisini yitirmese de 1 Haziran tarihi itibariyle ülkemizde kontrollü normalleşme sürecine geçilmiş oldu. İçinde bulunduğumuz bu sürecin, salgında ikinci ve üçüncü dalgaların gerçekleşme ihtimallerinin yakından takibini de içeren, tedbirli bir yaşam dönemi olarak algılanması gerektiğini düşünüyorum.

Daha Fazla Oku
 

Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarımızda Değişiklik

Haziran ayında gerçekleştirilen Yönetim Kurulu Toplantımızda yeni Başkan Yardımcısı olarak AssisTT Genel Müdürü Haktan Saran belirlenmiştir. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Daha Fazla Oku
 

Yönetim Kurulu Üyelerimizde Değişiklik

Üyelerimizden TT Mobil İletişim A.Ş. ‘yi temsilen Derneğimizde Yönetim Kurulu Üyesi olarak bulunan Eniz Akdağ’ın görevinden ayrılması nedeniyle, yerine TT Mobil İletişim A.Ş. tarafından Toptan Müşteri Hizmetleri Direktörü olarak görev yapmakta olan Nafiz Terzioğlu Yönetim Kurulu Üyesi olarak atanmıştır.

Daha Fazla Oku
 

Yönetim Kurulu Toplantımızı 10 Haziran'da Gerçekleştik

Yönetim Kurulu Üyelerimiz, içinde bulunduğumuz dönemi göz önünde bulundurarak aylık Yönetim Kurulu Toplantımızı yine online ortamda bir araya gelerek gerçekleştirdiler.

Daha Fazla Oku
 

Çağrı Merkezleri ile Hayata Bağlı Kaldık

Çağrı merkezleri sayesinde pek çok şirketin müşteri hizmetleri kesintisiz olarak devam ediyor, evlerinden çıkamayan vatandaşın ihtiyaçları karşılanıyor.

Daha Fazla Oku
 

Yönetim Kurulu Toplantımızı 13 Mayıs'ta Gerçekleştirdik

Yönetim Kurulu Üyelerimiz, evlerinden katıldıkları online toplantımızda bir araya geldiler.

Daha Fazla Oku
 
 

AssisTT’e Adıyaman Valiliğinden Teşekkür Belgesi

AssisTT'e, Adıyaman Valiliği tarafından kentin ekonomi ve istihdamına sağladığı katkıların yanı sıra koronavirüs salgınına karşı uyguladığı başarılı tedbirler nedeniyle teşekkür belgesi verildi. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Daha Fazla Oku
 

Yeni Normalde Çağrı Merkezlerini Neler Bekliyor?

AssisTT Satış Pazarlama ve Müşteri Yönetimi Genel Müdür Yardımcısı Nimet Güventepe:"Yeni normalde iş sürekliliği planlarını koruyup evden çalışma modelini devam ettirebilen firmalar rekabette daha avantajlı durumda olacak." Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Daha Fazla Oku
 

Webhelp Türkiye & Ürdün CEO’su Metin Tarakçı Webhelp Grup İcra Kurulu Üyesi Oldu

Webhelp Türkiye ve Ürdün CEO’su Metin Tarakçı, 35’in üzerinde ülkede faaliyet gösteren Webhelp Grup’a İcra Kurulu Üyesi olarak atandı. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Daha Fazla Oku
 

Yeni Nesil Çalışma Platformu "TempOda" Ofis Standartlarını Eve Taşıyor

Tempo, değişen koşullara ayak uydurmak, rekabetçi yönünü korumak ve güçlendirmek amacıyla başlattığı, sektöre yeni bir yön veren TempOda projesiyle dikkat çekiyor. TempOda, tüm sektör çalışanlarının işe/ofise gitmeden güvenli ve konforlu bir şekilde evden çalışmalarına olanak sağlıyor. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Daha Fazla Oku
 

AssisTT’ten Covid-19 Döneminde 700 Kişiye İstihdam

Türk Telekom’un çağrı merkezi şirketi AssisTT, Covid-19 sonrasında başta telekomünikasyon, bankacılık olmak üzere hizmet verdiği alanlarda artan çağrı yoğunluğuna cevap vermek amacıyla Anadolu’nun 10 farklı ilinde 700 kişiyi daha istihdam edecek. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Daha Fazla Oku
 

AssisTT'te Üst Düzey Atama

2015 yılından itibaren Türk Telekom’da Çağrı Merkezi Operasyonları Direktörü olarak görev yapmakta olan Eniz Akdağ, AssisTT Operasyon Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı. Haberin devamı için lütfen başlığa tıklayınız.

Daha Fazla Oku
 

Callart Çağrı Merkezinde Anneler Günü Yarışması

Callart ailesi, Covid-19 nedeniyle çalışmalarına evden devam ediyor olsa da özel günleri kutlamayı unutmuyor. Haberin devamı için lütfen başlığa tıklayınız.

Daha Fazla Oku
 

CPP Group Türkiye, ‘Great Place to Work Certified’ Şirketi Olarak Anılmaya Hak Kazandı

CPP Group Türkiye, ‘Great Place To Work Türkiye Enstitüsü’ tarafından yapılan değerlendirmeler ve analizler sonucunda, yüksek güven kültürüne sahip harika işyeri kriterlerini sağlayarak ‘Great Place to Work Certified’ şirketi olarak anılmaya hak kazandı. Haberin devamı için lütfen başlığa tıklayınız.

Daha Fazla Oku
 

Görüntülü Görüşme ile Dijital Dünyada Hizmet Sunmaya Devam Edin

Çağrı Merkezi, Müşteri Deneyimi Yönetimi alanında 25+ yıllık birikime sahip olan Asseco SEE, görüntülü görüşme (video call) çözümünü Genesys’in müşteri hizmetleri platformuna entegre etti. Haberin devamı için başlığa tıklayınız.

Daha Fazla Oku
 

Korona Etkisi ile Çağrı Merkezlerinin Değişen Rolü

Teleperformance, dünya genelinde 120.000 etkileşim uzmanını evden çalışma modeline taşıdı ve taşımaya devam ediyor. Türkiye’de ise operasyon çalışanlarımızın %99’u evlerinden hizmet sunmaktadır. Bu olağanüstü durumda profesyonellikten ödün vermeden, inanılmaz bir özveri ile çalışan bütün etkileşim uzmanlarımızla gurur duyuyoruz. Haberin devamı için başlığa tıklayınız...

Daha Fazla Oku
 

Arvato CRM Türkiye Webinar Serisi Başlıyor!

Arvato CRM Türkiye, Webinar serisinin ilkine, 17 Nisan Cuma günü başlıyor.

Daha Fazla Oku
 
Geri bildirimlerinizi info@cagrimerkezleridernegi.org adresine e-posta göndermenizi rica ederiz.