Bu maili düzgün görüntüleyemiyorsanız tıklayın.

                                                           
ÇMD e-BÜLTEN Haziran 2018
 

Başkandan Mesaj!

Merhaba, 2018 yılının 3.çeyreğine girdiğimiz bu dönemde Dernek olarak bu sene ilk kez uygulamaya aldığımız Onursal Üyeliklerimizden bahsetmek istiyorum. Bildiğiniz üzere Derneğimiz bu sene 10.yaşına giriyor ve geçtiğimiz 10 yıllık süreçte birbirinden değerli sektör yöneticileri, Derneğimizin Yönetim Kurulunda aktif olarak görev aldı.

Daha Fazla Oku
 

Derneğimize Katılan Yeni Üyeler!

2013 yılında faaliyetlerine başlayan Enerji Telekomünikasyon Hizmetleri A.Ş., Derneğimizin yeni üyesi oldu!

Daha Fazla Oku
 

Vestel, Çağrı Merkezleri Derneği tarafından verilen EN 15838 Müşteri Hizmetleri Kalite Belgesi ile Mükemmellik Yolculuğuna Devam Ediyor

Bir dizi zorlu denetimden başarıyla geçen Vestel Çağrı Merkezi, ulaşılabilirlik, müşteri ve çalışan memnuniyeti, kalite, veri yönetimi gibi pek çok kritik konuda AB standartlarında hizmet verdiğini belgelendirdi.

Daha Fazla Oku
 

Sosyal Medya, SMS ve e- postayı Geride Bıraktı

Çağrı Merkezleri Derneği’nin yayımladığı 2017 Türkiye Çağrı Merkezi Pazar Araştırması sonuçlarına göre, çağrı merkezlerinin hizmet sunduğu kanallar arasında telefon çağrılarının ardından sosyal medya geliyor.

Daha Fazla Oku
 

Bakan Eroğlu'ndan Tempo Çağrı Merkezi'ne Ziyaret

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu, 1000’in üzerinde istihdam sağlayan Tempo Afyon lokasyonunu ziyaret etti. Ziyarete, Tempo Genel Müdürü Cemal Akar ve Tempo Çağrı Merkezi birim yöneticileri eşlik etti. Cemal Akar, Bakan Eroğlu’na merkez hakkında ayrıntılı bilgi verdikten sonra birlikte yemek yediler.

Daha Fazla Oku
 

Eko Çağrı Merkezi Bayrağı Altında Eko CC ve Vodasoft CCS Birleşme Süreci Tüm Yönleriyle Tamamlandı

Çağrı Merkezi Sektöründe benzer segmentte hizmet veren Eko CC ve Vodasoft CCS firmaları, büyüklükleri oranında hisse paylaşımı yapılmak suretiyle Eko Çağrı Merkezi Hizmetleri Tic. San. A.Ş. kurumsal unvanı altında 31.12.2016 tarihinde birleşerek tüm faaliyet, yükümlülük, varlık ve sorumluluklarıyla daha güçlü bir yapı oluşturmuşlardı. Bu birleşme Vodasoft ve Eko CC kültürlerinin entegrasyonu ile “EkoCCS” markasının oluşturulmasıyla gerçekleştirilmişti.

Daha Fazla Oku
 

‘Kaliteli Hizmet Almak İçin Kral Olmak Gerekmiyor’

Turkcell Global Bilgi, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu “ContactCenterWorld”de EMEA Bölgesi (Avrupa - Orta Doğu ve Afrika) “En İyi Müşteri Deneyimi” ödülünün sahibi oldu. Turkcell Global Bilgi Genel Müdürü Çağatay Aynur, “Müşterinin kaliteli hizmet alması için artık kral olmasına gerek kalmadı, birinci sınıf servisi tüm müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz” dedi

Daha Fazla Oku
 

Teleperformance, Yeni Danışmanlık Şirketi Praxidia'yı Hizmete Sundu

Teleperformance'ın müşteri deneyimi alanında sahip olduğu küresel bilgi birikimi, yeni alt şirketi Praxidia ile yüksek katma değerli danışmanlık hizmetlerine dönüşüyor.

Daha Fazla Oku
 

Teleperformance Türkiye, 6. Kez "İnsana Saygı" Ödülüne Layık Görüldü

Teleperformance Türkiye, şirket politikasında ve İnsan Kaynakları uygulamalarında benimsediği “İnsana Saygı” yaklaşımı ile 17. İnsana Saygı Ödülleri kapsamında Türkiye’nin en büyük insan kaynakları platformu Kariyer.net tarafından 6. kez ödüle layık görüldü.

Daha Fazla Oku
 

Vestel'den CCWA’da Bir Birincilik Daha

2018 Contact Center World Awards EMEA ayağında, Çağrı Merkezi Sektörü’nün en iyi projelerinin yarıştığı, sektörün en prestijli organizasyonunda, Vestel Müşteri Hizmetleri bir birincilik daha kazandı.

Daha Fazla Oku
 

Tempo’dan Anneler Günü Etkinliği

Afyonkarahisar’da uzun süredir faaliyetini sürdüren Tempo Çağrı Merkezi, anneler için unutulmaz bir gün hazırladı. İş yerinin bahçesinde gerçekleştirilen barbekü partisinde, Tempo’lu çalışanlar anneleriyle doyasıya eğlendi. Canlı müzik eşliğinde yemek yiyen anneler ve çalışanlar, ardından birlikte sinemaya giderek film izlediler.

Daha Fazla Oku
 

Alonet Berlin'den İki Ödülle Döndü!

Alonet Bilgi Teknolojileri, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en büyük organizasyonu "ContactCenterWorld.com"un Berlin'de gerçekleştirdiği EMEA (Avrupa- Orta Doğu ve Afrika) bölge finallerinde "En İyi Dış Kaynak İş Ortağı" kategorisinde birinci, "En İyi Dış Kaynak Çağrı Merkezi " kategorisinde ise ikinci oldu.

Daha Fazla Oku
 

AssisTT Bir Kez Daha EMEA Bölgesinin En İyi Çağrı Merkezi Seçildi

AssisTT, çağrı merkezi sektörünün dünya çapındaki en prestijli ödül organizasyonlarından Contact Center World Awards’ın (Çağrı Merkezi Dünyası Ödülleri) EMEA finallerine 3 altın ve 2 gümüş ödülle damgasını vurdu. Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’yı kapsayan bölgede yaklaşık 20 ülkeden 100’ü aşkın şirketin katıldığı EMEA finallerinde en iyi çağrı merkezi seçilen AssisTT, yarışmanın küresel finallerine katılma hakkını elde etti.

Daha Fazla Oku
 

Callart Çağrı Merkezi Büyüyor!

2012 yılının Mayıs ayında faaliyetlerine başlayan Callart Çağrı Merkezi, İzmir lokasyonunda büyümeye devam ediyor!

Daha Fazla Oku
 

Comdata Türkiye Yeni Bir Değişime İmza Atıyor

Çağrı merkezi sektörünün dünya genelindeki en önemli çözüm ortaklarından Comdata Group, Türkiye’deki iş sürecinde yeni bir değişime imza atıyor. Türkiye’de yeni bir yapılanmaya giden Comdata Group, bundan böyle “Comdata Group Türkiye” olarak yoluna devam edecek.

Daha Fazla Oku
 

Tempo’dan Afyonkarahisar’da Eğitime Destek

Türkiye’de 4 şehir ve 5 lokasyonda hizmet veren Tempo, Afyonkarahisar’daki merkezinde güzel bir yardım kampanyasına imza attı.

Daha Fazla Oku
 

Atos Çağrı Merkezine 2 Ödül Birden!

Call Center Life dergisi tarafından organize edilen "Türkiye'nin En Beğenilen Çağrı Merkezleri Ödülleri"nde Atos Çağrı Merkezi çok değerli 2 kategoride ödüle layık görüldü.

Daha Fazla Oku
 
Geri bildirimlerinizi info@cagrimerkezleridernegi.org adresine e-posta göndermenizi rica ederiz.